Momentálně je kapacita kurzů naplněna, ale budeme se snažit v průběhu několika týdnů zajistit další volné termíny. V případě zájmu se na nás proto obraťte a zjistěte aktuální situaci.

Výuka angličtiny pro děti i dospělé

FlowerGarten nabízí během školního roku kurzy a individuální lekce angličtiny pro děti i dospělé. Výuka je vedena zkušenými lektory, převážně rodilí mluvčí.

Individuální lekce 400 Kč/60 min./os

15 lekcí/ 60 min/ 5250 Kč (pololetí)

Přesné časy kurzů a individuálních lekcí budou stanoveny dle domluvy

Kurzy

15 lekcí /90 min./os./ 3900 Kč

(min 2 os./ max 4 os./kurz)

Tento kurz je určen pro děti školou povinné. Děti mají možnost strávit odpoledne v anglicky mluvícím prostředí. Učitelé představují dětem novou slovní zásobu dle předem určených témat, pomáhají jim zlepšit gramatiku přirozenou cestou a díky komunikaci výhradně v angličtině zlepšit porozumění a komunikační schopnosti.

Beginners_začátečníci

Tento kurz je určen pro děti, které s angličtinou začínají nebo mají s její výukou potíže. Výuka je vedena částečně rodilým mluvčím a českým lektorem anglického jazyka pro snazší vysvětlení gramatiky.

Intermediates_mírně pokročilí

Tento kurz je určen dětem, které mají alespoň jeden rok angličtiny za sebou a chtějí si přirozenou cestou zlepšit gramatiku a komunikační schopnosti. Kurz je veden rodilým mluvčím.

Přesné časy kurzů a individuálních lekcí budou stanoveny dle domluvy.

Pod Chaloupkami 1309
Praha 5 - Zbraslav
Telefon: +420 776 637 470
info@flowergarten.cz
andrea@flowergarten.cz

 

 

FlowerGarten na sociální síti Facebook